פרסם את המודעה שלך
לחץ להוספת מודעה חינם

מי אנחנו

חברת 2change הוקמה בשנת 2010 עם אג'נדה ירוקה וחסכונית, ידידותית לכיס ולסביבה.

הרעיון הגיע ממקום של רצון לשנות את תרבות הצריכה בישראל ובעולם, תוך כדי התחשבות בעולם שבו אנו חיים, ומכאן באה ה-שאלה שבעקבותיה נולד האתר 2change- "למה לקנות כשאפשר להחליף?"
במקום שנרכוש עוד מוצרי חשמל ובגדים, מוצרי פלסטיק, נייר ומתכת, מכוניות מזהמות וכו', וכך גם נבזבז במקום לחסוך וגם נזהם במקום למחזר, אנחנו מציעים פתרון יצירתי ירוק וחסכוני- החלפה.
אנחנו לא המצאנו את הגלגל והשיטה כבר קיימת באירופה ובארה"ב ומיליוני אנשים בעולם משתמשים ברעיון כדי לחסוך בהוצאות ועל הדרך גם לעודד מיחזור הדדי.
אז חברים יקרים, קודם כל לפני שרצים לקנות, תבדקו, אולי אפשר להחליף!

אתר 2change הוא אתר שהשימוש בו אינו כרוך בתשלום והשימוש הוא פשוט ונוח- נרשמים, מעלים מוצרים להחלפה ומתחילים להחליף ולחסוך!
גם דירות ניתן להחליף באתר 2change, בארץ וגם בחו"ל, דבר שמאד יכול לחסוך בהוצאות החופשה המשפחתית, לסטודנטים, משפחות מחו"ל, תקופות ארוכות וכו'.
האתר בנוי בצורה קלה ונוחה לשימוש, ישנן קטגוריות ותת קטגוריות לבחירה לפי נושאים, אפשרות של חיפוש לפי טווח מחירים והצגה של המוצרים יחד עם תמונות ופירוט על המוצר.
משתמשי האתר יכולים ליצור קשר אחד עם השני בהודעות/טלפון/מייל ולכל משתמש יש עמוד אישי עם המוצרים שהעלה, ההודעות שקיבל ושלח וכו'.
שתפו חברים ברעיון החסכוני והירוק הזה, יותר מחליפים = יותר מוצרים במאגר = יותר החלפות = חיסכון בהוצאות ומיחזור הדדי!

לכן חברים, השאלה היא… למה לקנות כשאפשר להחליף?

תיהנו!

בניית אתרים - רייכמן פתרונות אינטרנט​