חיפוש

קנאביס סאטיבה – פתרון למגוון בעיות רפואיות ונפשיות

שמעתם לאחרונה על קנאביס סאטיבה אבל אתם לא בטוחים מה ההשפעות שלו ולמה הוא מועיל?
בין אם אתם צורכים קנאביס רפואי מנוסים בתחום ובין אם לא, סביר להניח ששמעתם שמדובר בזמן שהשימוש בו נפוץ מאוד.
בשנים האחרונות עלתה המודעות לשימוש בקנאביס סאטיבה למגוון בעיות רפואיות, אבל לא כולם יודעים מהם המקרים שבהם הקנאביס משנה חיים.
כדי לעשות סדר, החלטנו לפרט את הבעיות הרפואיות והנפשיות שניתן לטפל בהם בקלות באמצעות קנאביס סאטיבה.

 

חרדות

בתקופה האחרונה ישנה עליה חדה של סובלים מחרדות, כך עולה מסקר שנערך באחת מקופות החולים המובילות במדינה. הסיבה לכך ברורה, עברנו תקופה לא קלה לאחרונה. הקורונה שינתה את המציאות. חיינו במשך כמה חודשים במציאות אחרת ולא מוכרת, מבלי לדעת מה צופן לנו העתיד והמצב גרם לחרדה בקרב רבים.
קנאביס סאטיבה מכיל THC גבוה ו-CBD  נמוך, עובדה זו מסבירה את האפקטיביות של הקנאביס לאנשים שמתמודדים עם חרדות.
עישון, אידוי או טפטוף של שמן קנאביס הם חלק מהאפשרויות לצריכה של קנאביס סאטיבה. כל אחד יכול לבחור את הדרך שנוחה ומתאימה לו ביותר.
אם אתם חווים חרדות לעיתים קרובות ומתלבטים בין האפשרויות, דעו כי לכל אחת יש משך השפעה שונה. במידה ותצרכו את הסאטיבה באמצעות אידוי או עישון, אתם תרגישו השפעה מידית למשך שעה-שעתיים פחות או יותר. למקרה שתחליטו לצרוך את הסאטיבה באמצעות שמן קנאביס, תדעו כי ההשפעה יכולה להתחיל רק כשעה לאחר מכן (לפעמים אפילו יותר) וההשפעה עצמה יכולה לארוך עד כ-8 שעות.

 

פיברומיאלגיה

אלו הסובלים מפיברומיאלגיה מרגישים כאב כרוני מופשט במקומות שונים ורבים במערכת השרירים, המפרקים והשלד כולו. חולים במחלה זו מציינים כי הכאבים מורגשים בעיקר בצוואר, בגב, בידיים וברגליים. מדובר בכאבים שמשתקים את הגוף כולו ולא מאפשרים לזוז.
יש מי שחווים את הכאבים הללו בעיקר בשעות הלילה והבוקר, כך שהדבר אינו מאפשר שינה רציפה.
יש לכך פתרון, אתם וודאי כבר יודעים מהו, שמן קנאביס רפואי.
אם אתם תוהים מדוע אנחנו מציעים לצרוך את הקנאביס סאטיבה דווקא כשמן ולא באמצעות עישון או אידוי, הסיבה לכך היא משך זמן ההשפעה.
אלו הסובלים מפיברומיאלגיה יכולים לסבול מכאבים במשך שעות ארוכות והשמן, שמשפיע לזמן ממושך, עשוי להתאים להם ביותר.

 

חולים הסובלים מהתכווצויות שרירים

יש מי שסובלים באופן קבוע ויום-יומי מהתכווצויות שרירים.
אם אי פעם התכווץ לכם שריר במהלך הלילה, מתוך שינה או אפילו באמצע יום שגרתי, אתם בטח יודעים שמדובר בכאב בלתי נסבל שגורם לכם לעצור את הכול ולהמתין שהוא יעבור.
יש פתרון עבור אלו הסובלים מכאב אקוטי שכזה. הם יכולים לצרוך קנאביס סאטיבה כמה פעמים במהלך היום. השימוש התדיר בקנאביס ישכך את הכאב ויאפשר להם להמשיך להתנהל כרגיל בחייהם.

 

פרחים

אולי יעניין אותך גם