חיפוש

תביעה למשרד הביטחון בימי הקורונה

בין אם בימי הקורונה או בתקופה אחרת, תביעות מוגשות כנגד משרד הביטחון וכנגד צה"ל. למעשה, בתי המשפט עמוסים בתביעות נגד משרד הביטחון, מה שמצריך ממכם הגשת כתב תביעה מדויק וענייני, מקצועי ומקיף. לשם כך, עורך דין משרד הביטחון יירתם למשימה.

הרי זה ברור שללא סיוע משפטי לא ניתן באמת לצלוח את שלל הבירוקרטיות המשפטיות הכרוכות בהגשת כתב תביעה. אם כך, האם ההסתייעות בעורך דין היא חובה על פי החוק? ובכן, בואו נגיד שבמהלך כתבי תביעה מסוימים אתם תוכלו לייצג את עצמכם. יחד עם זאת, האם תבחרו לעשות כך? כנראה שלא. כנראה שכל אחד מאיתנו היה מעדיף להסתייע בעורך דין אשר יעמוד לצידו באש ובמים.

 

מה שצריך לדעת על תביעה משפטית נגד משרד הביטחון

חשוב לזכור, חלק גדול מעורכי הדין עובדים על בסיס של אחוזים. במילים אחרות, הם נהנים מעמלה אשר נגזרת כתוצאה מהזכייה בתיק המשפטי שלכם. ובמילים עוד יותר מדויקות, האינטרס שלהם לזכות בכתב התביעה שלכם הוא גדול ומוביל אותם לעשות הכול כדי אכן לזכות בו.

אם כך, מה חשוב לדעת לגבי תביעות משרד הביטחון ב-2021? תביעות נגד משרד הביטחון צריכות להיות מוגשות לבית המשפט במסגרת זמן ההתיישנות של המקרה. במקרים מסוימים, אנשים עשויים להגיש כתב תביעה נגד משרד הביטחון ולגלות כי חוק ההתיישנות כבר חל על המקרה שלהם.

 

בחירת עורך הדין הנכון שייצג אתכם

בין אם חלילה נפצעתם, או שמא אתם מעוניינים לתבוע את כוחות הביטחון בגין נזק נפשי, עשו זאת בהקדם. בסופו של דבר, אם הגעתם למצב שבו אתם מעוניינים לתבוע את הצבא או את כוחות הביטחון, אין שום סיבה להמתין עם זה עד שחוק ההתיישנות יחול על המקרה שלכם.

חשוב לדעת, את עורך הדין שלכם אתם תצטרכו לבחור בקפידה. גם אם זה אומר שתצטרכו לשבת לפגישות ייעוץ עם יותר מאשר עורך דין אחד, עשו זאת. נכון, כל פגישת ייעוץ עולה כסף וברור שעדיף לשבת עם עו"ד אחד, אבל לא תמיד התרחיש הזה מתאפשר.

 

מדוע כדאי לעיתים להיפגש עם יותר מעורך דין אחד?

במקרים רבים, אנשים פשוט לא מרגישים את ה"קליק" הנדרש להם עם עורך דין מסוים, מה שמוביל אותם להיפגש עם עורכי דין משרד הביטחון נוספים. חשוב לדעת, אם בימים רגילים תביעה משפטית מלווה בתהליכים בירוקרטיים ארוכים, הרי שבתקופת הקורונה זה אפילו יותר מורכב.

עובדים ופקידים רבים נמצאים בחל"ת, ארגונים סגורים, או עובדים מהבית וכדומה. בקיצור, אנחנו כרגע בתקופה מורכבת, מה שהופך תהליכים מורכבים – למורכבים אפילו יותר. וכידוע לכולנו, תביעות משפטיות הן תהליכים מורכבים למדי. בתקופת הקורונה עדיף להתחיל עם התהליכים האלו כמה שיותר מהר. פנו לייעוץ משפטי בהקדם, בהצלחה.

 

תביעה

אולי יעניין אותך גם