חיפוש

4 טיפים לפני שבוחרים חברת הובלות

אחרי שקיימתם ביניכם לא מעט דיונים הגעתם למסקנה שעכשיו זה הזמן הנכון לעשות את השינוי שעליו אתם חולמים כבר לא מעט שנים? רוצים לעבור דירה ומתלבטים איך העניין הזה יהפוך להיות פשוט יותר וכיצד להימנע מהסיוט שהרבה אנשים מתארים בהקשרים האלה? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו מספר טיפים חשובים לבחירת חברת ההובלות הכי טובה שיש בארץ.

 

בדקו את הרקע של החברה

אנשים הרבה פעמים בוחרים בחברות הובלה כאלה ואחרות רק בהתאם להמלצות של השכנים, והאמת היא, שהיום זה לא כבר לא כדאי. בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, כאשר אתם יכולים לקרוא כל כך הרבה המלצות, מידע ורקע אודות כל חברת הובלה, למה שתבחרו בצורה עיוורת?

 

בדקו האם יש ביטוח להובלה

לא כל חברות ההובלה עובדות עם ביטוח, והגיע הזמן שכולנו נדע זאת. להזמין שירותי הובלה מחברה שעובדת ללא ביטוח זה אומנם הרבה פעמים יהיה יותר זול, אך מצד שני, זה גם עלול להסתיים רע. משמעות הדברים במקרה כזה היא שאם קורה משהו בטח לחלק מהחפצים שלכם, לא תקבלו על כך פיצוי. הנזק עלול להתרחש בגלל המובילים או שהמשאית עלולה לעשות תאונה, אך מה שבטוח זה שאם תזמינו שירותי הובלה מחברה שאין לה ביטוח, תישארו בלי חפצים, עם עוגמת נפש נוראית ובלי פיצוי.

 

בדקו האם לחברת ההובלה יש ציוד להובלות מיוחדות

לא אחת קורה שאנחנו זקוקים לשירותי הובלה מיוחדים. זה לא חייב להיות פסנתר כנף שצריך להוציא מהבית שלכם ולהעביר לדירה החדשה, כי מספיק שהדירה שלכם פשוט תהיה ממוקמת במקום שהגישה אליו מורכבת. לכן חשוב לברר מול נציגי חברת ההובלות שאליה אתם פונים האם יש להם ציוד להובלות מיוחדות, כמו במות הרמה, מנוף או כל דבר אחר שיכול להיות יעיל.

 

האם מדובר על חברה עם תודעת שירות גבוהה

הגיע הזמן שכולנו נבין: הימים שבהם היינו קובעים עם מובילים ומחכים להם שעות בלחץ ובמתח עברו חלפו להם. היום יש חברות הובלות שונות, כמו חברת הובלות – פיק אפ, שמגיעות עם תודעת שירות מאוד גבוהה. זה אומר שחברות הובלה כאלה לא רק טורחות להגיע ביום ובשעה שנקבעה מראש, אלא הן גם מעסיקות עובדים שיודעים לתת שירות ולהיות כמה שיותר אדיבים עם הלקוח. אל תוותרו על העניין הזה, כי מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר תמורת המחיר שאתם משלמים.

 

לסיכום, אנחנו ממליצים לכם לבדוק את כל הנתונים האלה רגע לפני שאתם קובעים תאריך להובלה עם חברה כזו או אחרת. בנוסף, כמובן שחשוב גם להבין כמה אתם עומדים לשלם וכמה בדיוק המחיר יכלול. כך תימנעו מתשלום גבוה בסוף החוויה ומהפתעה שכלל לא הייתם מוכנים לה בהקשר של העלויות.

 

הובלות

 

 

 

 

אולי יעניין אותך גם