חיפוש

ציוד הרמה לעבודה בגובה – חיסכון בזמן וכסף

בתחומים רבים בתעשייה, מקומות עבודה רבים מוצאים את עצמם נדרשים לביצוע של עבודות שונות בגובה. חלק מהמקומות יכולים למצוא את עצמם זקוקים לתיקון כזה או אחר, בעוד שמקומות אחרים יכולים להידרש לעבודות שכיחות הרבה יותר בגבהים השונים. באמצעות ציוד הרמה, תוכלו לחסוך גם בזמן וגם בכסף.

 

ציוד לעבודה בגובה

כאשר מדברים על ציוד לעבודה בגובה, לא מדברים על כלי העבודה של העובד. בין האם העובד עומד לבצע עבודות בנייה בגובה, עבודות ריתוך בגובה, עבודות גיזום, תיקון או כל פעולה אחרת, הוא זקוק לאמצעי שיאפשר לו להגיע לגובה. ציוד הרמה הוא ציוד לעבודה בגובה, שמאפשר לעובדים להגיע מהקרקע אל מוקד העבודה המדויק שלהם. מנוף סל, במת הרמה וזרוע מפרקית אלו דוגמאות לציוד עבודה בגובה שמאפשר לעובדים לבצע את העבודה שלהם באופן מעשי.

 

כיצד זה חוסך זמן?

ציוד ההרמה הזה חוסך זמן. הוא מאפשר לעובד לתפעל אותו בצורה פשוטה, באמצעות יחידת שליטה שנמצאת ליד המקום בו עומד העובד. בנוסף, העלייה לגובה והירידה לקרקע לא לוקחת הרבה זמן. כמו כן, העובד והמעסיק שלו לא צריכים לתכנן את ההגעה של העובד למוקד העבודה, שנמצא בגובה, שכן מתקן ההרמה מאפשר הגעה קלה לשם.

 

כיצד זה חוסך כסף?

החסכון בכסף מגולם קודם כל בחסכון הזמן. האמרה "זמן זה כסף" לא נוצרה סתם ככה – ככל שהעובדים מבצעים את העבודה שלהם מהר יותר, כך התפוקה הכלכלית היא גבוהה יותר. כמו כן, השימוש במתקן ההרמה אינו יקר ומשתלם מבחינה כספית, מכיוון שגם העבודה מתבצעת מהר אך גם העלות של המתקן עובדת לפי השכרה.

 

ביצוע עבודות שונות בגובה

מתקן הרמה הוא מתקן יעיל במיוחד. אם אתם זקוקים לביצוע של מספר עבודות בגובה במקום אחד, תוכלו לעשות זאת עם מתקן הרמה. אם למשל אתם זקוקים לריתוך, תיקון של מוצר חשמלי וגם לצביעה באזורים סמוכים, תוכלו לעשות את אלו עם מתקן הרמה אחד וכמה עובדים עם מומחיות שונה.

 

יתרונות נוספים

יתרון עצום שיש למתקן הרמה על פני פתרונות אחרים לעבודה בגובה, היא הבטחת הבטיחות. עבודה בגובה היא עבודה יותר מסוכנת בסופו של דבר, שכן נפילה של העובד יכולה לעלות לו בחייו. מתקן הרמה בטיחותי, מגודר ומונע מהעובד נפילה.

 

התאמת המתקן לעבודה

כדי שתוכלו להבטיח שהעבודה מתבצעת בצורה היעילה ביותר, בדרך בה תחסכו גם זמן וגם כסף, מוטב שתבחרו את מתקן ההרמה המתאים ביותר לעבודה שאתם מתכננים, מתוך מבחר סוגי מתקני ההרמה.

 

עבדו עם חברה מקצועית

העבודות השונות בגובה, כמו צביעה, גיזום או בנייה קלה, לא בהכרח מסובכות. למרות זאת, קשה לבצע אותן מכיוון שמוקד העבודה אינו נגיש באופן טבעי לאדם. שכירת במת הרמה מחברה מקצועית תבטיח לכם את היכולת לחסוך זמן וכסף, על ידי ביצוע יעיל של העבודה.

ציוד הרמה

אולי יעניין אותך גם