חיפוש

3 סימנים לגילוי מוקדם של בגידה

כל אחד מאתנו יודע עמוק בפנים מהם הסימנים לגילוי מוקדם של בגידה. אבל העניין הוא, שרבים מאתנו מעדיפים לנסות לשכנע את עצמם שאין זה נכון, שההסברים שנשמעים מצד בן או בת הזוג הם אמתיים ולא שקרים. מדריך זה נכתב כדי לאפשר למי מכם שחושדים בבגידה להבין אם מדובר בעניין שמצריך פנייה אל חוקר פרטי או שלא. הישארו אתנו ותגלו את 3 הסימנים לגילוי מוקדם של בגידה שאולי ישנו לכם את החיים.

 

תכירו את האנשים שסייעו לנו בכתיבת מדריך זה

רגע לפני שנעמיק בנושא ונציג בפניכם את הסימנים המדוברים, חשוב לנו לציין בפניכם כי את המדריך הנוכחי בחרנו שלא לכתוב לבדנו. הפעם פנינו אל נשים וגברים שגילו לאחרונה שבני הזוג בוגדים בהם. לדבריהם, הם תפסו את הצד השני "על חם" ממש בתחילת הבגידה, בפעם הראשונה או השנייה שזו באה לידי ביטוי. ביקשנו מהם לציין בפנינו את הסימנים שאפשרו להם לגלות על כך מוקדם והם ציינו בפנינו מעל ל – 10 סימנים שכאלו. בחרנו את ה – 3 שנראים לנו החשובים ביותר והם יופיעו בפניכם בשורות הבאות.

 

סימן מספר 1 לגילוי מוקדם של בגידה – שינוי בסדר הזמנים

אם בן או בת הזוג היו מגיעים לבית בשעות קבועות שהשתנו פתאום – אתם צריכים לחשוד. שכן, במרבית המקרים, יש לכל אחד ואחת מאתנו סדר יום קבוע שכולל שעות יציאה וחזרה קבועות מהבית ובחזרה אליו. אם שמתם לב שחל שינוי בסדר הזמנים מבלי שאירע מקרה שידוע לכם מראש כמו למשל – התחלת עבודה במקום חדש, מפגש עם חברים או יציאה לקניות, אתם צריכים לפנות אל משרד שיבצע חקירות פרטיות ויבדוק את המצב.

 

סימן מספר 2 לגילוי מוקדם של בגידה – שוני בהתארגנות

חשוב מאוד שתשימו לב כי הסימנים לגילוי מוקדם של בגידה נוגעים הרבה פעמים לשינויים שבאים לידי ביטוי בדברים הקטנים. אם למשל בת הזוג שלכם מתארגנת בדרך כלל כ – 10 דקות ליציאה לעבודה או לכל מקום אחר ולפתע, זמן ההתארגנות שלה התארך – כדאי לבדוק מה עומד מאחורי זה. שכן, בשלבים הראשונים של קשר מחוץ לזוגיות, מושקעת מחשבה רבה אחר הדברים הבאים:

  • סגנון לבוש
  • שימוש בבשמים
  • סידור שיער ועוד

 

סימן מספר 3 לגילוי מוקדם של בגידה – אי יצירת קשר עין

מרבית הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו כי בני הזוג שבגדו בהם לא יצרו קשר עין לפתע. מסתבר שמדובר בעניין שמאפשר לרבים לדעת אם מתקיימת בגידה מאחורי הגב שלהם. כך שאם בן או בת הזוג שלכם נהגו להסתכל עליכם בעיניים בכל פעם ששוחחתם והדבר נעלם, כדאי שתבדקו זאת באופן מעמיק.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 3 הסימנים לגילוי מוקדם של בגידה. נאחל לכם שיהיה בהצלחה בהליך החקירה.

גילוי בגידה

אולי יעניין אותך גם