חיפוש

Brandwiz – חברת מיתוג עסקי שתהפוך את העסק שלכם למותג

להצלחת העסק שלכם במציאות בה אנו חיים, אתם מוכרחים לחשוב מחוץ לקופסה. בין אם אתם עסק בוטיק קטן, עסק בינוני וצומח או חברה גדולה וותיקה שמוכרחה להמציא את עצמה מחדש, מיתוג עסקי הוא מרכיב קריטי בהצלחתו של העסק שלכם. הדרך להפוך חברה או מוצר למותג- עוברת תחת ידיהן המיומנות של חברות מיתוג עסקי. 

 

ההבדל בין מוצר למותג

במבט ראשוני וחטוף, נדמה לנו כי מותג הוא למשל הלוגו של נייק או של קוקה קולה. ללוגו יש בהחלט חשיבות גדולה, אך הוא רק רכיב קטן מאוד של מארג שלם שהוא תהליך המיתוג העסקי. המותג הרושם שנוצר אצל הלקוחות, החשיבה האינסטינקטיבית שמתעוררת בקהל היעד של העסק. מיתוג הוא בניית אסטרטגיה מדויקת לעסק על מנת להבטיח לו קהל לקוחות מסור ואוהב, שידאג להצלחתו ארוכת הטווח. לכן יש לתת דגש על תהליך המיתוג העסקי, ולהפקידו בידי חברות מקצועיות המתמחות בכך, כמו חברת Brandwiz למשל.

 

המותג הוא העסק

חשוב להבין כי המותג מאגד בתוכו את הDNA של החברה שלכם. הוא לא רק כרטיס הביקור ברמה הוויזואלית והאסתטית, הוא חזות הכול. לכן תהליך מיתוג נכון יחלוש על נושאים רבים, לרבות הלוגו של החברה, הניירת העסקית, אך גם הגדרת המטרות ארוכות הטווח של העסק, הערכים אותם הוא מייצג והרושם שהוא שואף לייצר אל מול צרכני היעד שלו.

 

יצירת שפה עם הלקוח במיתוג העסקי

השוק העולמי עמוס בחברות המתחרות ביניהן על לב הציבור. עסקים רבים מציעים את אותו המוצר, ועליהם להבדיל ולייחד את עצמם מהאחרים. כאשר פונים לחברת מיתוג עסקי, זכרו- אנשים בוחרים בעסקים בהם הם מאמינים, ומוכנים לשלם יותר עבור מותג שנותן להם ביטחון לשביעות רצונם. כשהם מתאהבים במותג, הם לא יוותרו עליו ויהפכו לנציגים שלו אל מול הסביבה שלהם, כך שמיתוג נכון לא רק מייצר לקוחות חדשים, הוא הופך את הלקוחות הקיימים לדוברים שלו.

 

העסק הופך לרווחי יותר

חברת מיתוג עסקי לא רק מקרבת את הלקוח למותג שלכם, אלא משפיעה באופן ישיר וחיובי על העסק. הפיכת החברה למותג של ממש מגדילה משמעותית את השווי הפיננסי של העסק, מאפשרת הגדלת מגוון המוצרים שבו, ממקדת את השיווק הדיגיטלי ומתווה מדיניות לטווח הארוך שמקנה לעסק את הדרך הבטוחה להמשך ההצלחה. בחירה בחברת מיתוג משתלמת לשנים קדימה ומחזירה את ההשקעה במהירות.

לסיכום, חברת מיתוג עסקי תהפוך את העסק למותג. היא יוצרת שפה ייחודית לתקשורת עם הלקוח, מקרבת אותו בצורה רגשית למוצר ומבטיחה את הצלחת העסק. לא ניתן להתעלם ממיתוג טוב הנובע מפרסום נכון, תכנון אסטרטגי מחושב ומדויק המבטיח לעסק את שמירת הזהות שלו ואת השרידות שלו בעולם בו עליך להבדיל את המוצר שלך, כדי שהלקוחות יתאהבו בעסק שלכם.

מיתוג

אולי יעניין אותך גם