חיפוש

 5 דרכים לפעילות שוברת שגרה בסגר

אם בימים רגילים אנחנו חייבים תעסוקה בריאה לגוף ולנפש, הרי שזה מקבל תוקף כפול בימי הקורונה. אנחנו ממליצים לכם לקחת בחשבון את חמשת הדרכים הבאות לשבירת השגרה בימי הסגר, הנה כמה פרטים מעניינים עבור פעילויות וגם אטרקציות בימי הקורונה.

בימי הקורונה כולנו חייבים להישאר עסוקים, עדיף במקום העבודה. יחד עם זאת, חלקנו הגדול גם נמצאים בתקופת חל"ת, מה שיוצא מעין שגרה שעשויה להיות בעייתית ללא מעט אנשים ומשפחות. אם אתם רוצים לשבור את השגרה, אנחנו ממליצים לכם על מספר פעילויות שתוכלו לעשות זאת באמצעותן. קודם כל, חשבתם למשל על השכרת מתנפחים בתור אטרקציות לימי הקורונה? יש לכם מתנפחים למכירה בחברת מאסטר סייל, חברת השכרת ציוד לאירועים שניתן גם לשכור דרכה את המתנפחים הללו.

 

מתקנים מתנפחים להשכרה בימי הקורונה

מתקנים מתנפחים יכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים בימי הסגר, במיוחד אם יש לכם חצר פרטית גדולה. בחצרות פרטיות ניתן אפילו למקם טירות מתנפחות שלמות, שזה בכלל מומלץ ביותר. הילדים יכולים ממש ללכת "לאיבוד" בתוך טירות מתנפחות להשכרה.

יחד עם טירות מתנפחות להשכרה, תמיד אפשר גם לרכוש את הטירות והמתקנים האלו. אם תרכשו מתקנים מתנפחים לילדים לימי הקורונה, אתם תוכלו להשתמש במתנפחים האלו במשך כל ימות השנה. ככה שזה לשיקולכם, באם לרכוש או לשכור את המתקנים המתנפחים.

 

דרכים לשבור את שגרת הקורונה – טיולים בטבע

עוד דרך מצוינת לשבור שגרה, באמצעות מסלולי טבע יפהפיים ברמת הגולן. אנחנו ממליצים לכם לקחת תרמיל ומקל, סנדוויץ' איכותי והמון מצב רוח טוב. אם רוצים, אפשר גם לקחת את ההולכים על ארבע, ישנם מסלולי טיולים עם כלבים ברמת הגולן.

 

מופעים וקסמים באפליקציית ZOOM בימי הקורונה

דרך נוספת לשבור שגרה? אנחנו ממליצים לכם על אמן חושים ב-ZOOM. אמני חושים כיום מעלים את המופעים שלהם בפני משפחות שלמות דרך אפליקציית הזום, מה שנחשב בימינו נפוץ מאוד. ואם אתם רוצים עוד יותר לשבור שגרה, אפשר גם סטנדאפיסט בזום, שזו בכלל חוויה.

 

פעילות ספורטיבית לכל המשפחה בצל הקורונה

רוצים דרך נוספת לשבור את השגרה בימי הקורונה? אנחנו ממליצים על פעילות ספורטיבית משפחתית בגינות הציבוריות. כמובן, לאחר מכן יש לשטוף ידיים ולהחליף בגדים. אם תרצו, תוכלו גם להתאמן בבית אל מול תכוניות אימונים בערוצי YOUTUBE השונים.

 

משחקי קופסה של "פעם" לימי הסגר של הקורונה

אין כמו המשחקים של "פעם", אותם משחקי קופסה שגורמים לילדים שבתוכנו להתעורר. במקביל, הם מספקים אחלה ערך מוסף לילדים האמיתיים שלנו. יש לכם את המשחקים הקלאסיים שזה תמיד אחלה, ויש לכם בימינו כבר נישות וקטגוריות חדשות לגמרי של כל מיני משחקי קופסה מוצלחים. והכי חשוב, שמרו על בריאותכם.

 

סגר

אולי יעניין אותך גם