חיפוש

ניקוי ספה בבית הלקוח – מחזירים את הספה לחיים

הספה היא הרהיט החשוב ביותר בסלון הן מבחינת הנוחות והן מבחינת העיצוב.

המצב של הספה שלכם יקבע את יופי הסלון שלכם, כיוון שהיא מושכת את העין.

אנחנו משתמשים ללא הפסקה בספות, אוכלים עליהם, יושבים עליהם, ישנים עליהם ומה לא.

הפעולות האל השוחקות את הספה, מכתימות אותה ואף יוצרות בה קרעים.

אך אל דאגה – לא חייבים לקנות עוד ספה ולהשקיע הרבה כסף, אפשר לפנות לחברת ניקיון שתהפוך את הספה שלכם לחדשה.

 

למה חשוב לנקות ספות ?

לא רק הצד האסתטי חשוב בנושא זה, אלא גם הצעד הבריאותי. הספות סופגות חיידקים ומזיקים ביניהם קרדית האבק. מחקרים מראים שקרדית האבק היא אחד הגורמים למחלת האסתמה ולבעיות אלרגיות. כמו כן, ניקיון הבית משפיע על האווירה בו – בית מבולגן יוצר לחץ ותחושה לא נעימה, ולהיפך. בנוסף, ספה שעוברת ניקיון יסודי מדי פעם תישמר ליותר זמן ובכך תחסוך לכם כסף. אל תתפתו לנקות את הספה בעצמיכם אם ניסיתם כבר וזה לא עזר, לפעמים עדיף להשקיע כסף וליהנות מתוצאות טובות.

 

ניקוי ספות בד 

ספות בד הן שיא האופנה היום, הן נוחות, נעימות ויפות. אך יש להן חיסרון מובהק – הן מתלכלכות בקלות. בשביל לפתור את הבעיה הזו הומצא מכשירים במיוחד לתהליך של ניקוי ספות בד. במכשירים אלה המים מגיעים ל90 מעלות ומעבירים את הבד חיטוי יסודי מחיידקים ומזיקים. כמו כן הניקוי מסיר את הכתמים והלכלוכים ומחזיר אליכם את הספה כמו חדשה.

 

ניקוי ספות בבית הלקוח 

אם אתם רוצים לחסוך את הכסף של המשלוח או מפחדים שהספה תיהרס בדרך לניקוי – ניתן להזמין ניקוי ספות לבית שלכם. העובדים של החברה יגיעו אליכם ויבצעו את אותן הפעולות בבית שלכם, המחיר משתנה מחברה לחברה. לא כל חברה מציעה שירות זה, אבל יש חברות שכן, למשל sosclean.

 

איך תבחרו את החברה הטובה בשבילכם ?

תוודאו שהחברה משתמשת בחומרים טבעיים שלא יזיקו לבריאות שלכם. בנוסף, בדקו שהחברה מציעה בדיקת ניקיון חינם בחלק קטן של הספה – שירות זה יעזור לכם לבדוק אם התוצאה של הבד לאחר הניקיון מוצאת חן בעיניכם וכך לא תבזבזו כסף על ניקיון שיהרוס את הספה שלכם. אם אתם רוצים להבטיח לעצמיכם שירות טוב ומקצועי, היכנסו לאתר של חברת SOS CLEAN.

 

לסיכום 

ניקוי הספה שלכם חשוב ליופי של הבית, לאווירה של הבית ולבריאות שלכם. למרות שבחיים המודרניים נהוג לזרוק דברים כשהם מתחילים להיות ישנים, אל תעשו זאת עם הספה שלכם , אתם יכולים לחסוך לעצמיכם כסף ולנקות את הספה שלכם במקום לקנות אחת חדשה. כמו כן, אפשר לקבל שירות של ניקיון הספה בבית שלכם מבלי לשלוח את הספה לחברה. בהצלחה !

 

רהיט צבעוני

אולי יעניין אותך גם